O zespole

Witamy serdecznie!

Grupę muzyczną PAXTON tworzy zespół, którego specjalnością jest profesjonalna obsługa imprez okolicznościowych (wesela, bankiety, studniówki, imprezy integracyjne, koncerty plenerowe i inne). Standardowo występujemy w składzie trzyosobowym z możliwością poszerzenia składu o perkusję czy gitarę.

Zespół można zobaczyć na YouTube wpisując : MIX WESELNY 2 , MIX WESELNY KAROLINA JAKUB , Zespół muzyczny wesele weselny Lublin lubelskie PAXTON, czy po prostu Zespół muzyczny PAXTON. https://youtu.be/NosKILtlM1Y

Oferta obsługi wesela:

  • Granie przed ślubem do błogosławieństwa i wyprowadzenie Pary Młodej z domu rodzinnego.
  • Wykonujemy godzinne bloki, które składają się z 45-minutowego występu i 15-minutowej przerwy od momentu rozpoczęcia wesela do godziny ustalonej na umowie.
  • Każdy nasz występ cechuje wysoki poziom wykonawczy, profesjonalna konferansjerka, biesiada z akordeonem i wspólnym śpiewem przy stołach.
  • Prowadzenie oczepin w czasie, których realizowane są zabawy, ciekawe konkursy po uprzednim uzgodnieniu.

Jako doświadczony zespół muzyczny gramy to przy czym najlepiej Państwo się bawią (stare niezapomniane przeboje, najnowsze hity z list przebojów, disco polo, muzyka rockowa). Dysponujemy bogatym repertuarem , który można dostosować do Państwa życzeń. Nasz zespół muzyczny pracuje wykorzystując profesjonalny, najwyższej jakości sprzęt firm takich jak: Korg, Kurzweil, Shure. Dysponujemy także doskonałym i niezawodnym oświetleniem (światła dyskotekowe, lasery, wytwornice dymu) oraz nagłośnieniem firm: Dynacord, Electro-voice, DBX, Lexicon.

Stawiamy na świetną zabawę , profesjonalizm, wysoką jakość dźwięku oraz oświetlenia.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, ponieważ muzyka to nasza pasja.

NASZ ZESPÓŁ

Paweł

Menadżer zespołu, Od najmłodszych lat związany z muzyką. Zaczynał od nauki gry na akordeonie i gitarze.

Muzyk o szerokich zainteresowanych, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w prowadzeniu imprez rozrywkowych, wodzirej z doskonałym wyczuciem publiczności. Obecnie instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal.

Ola

Bardzo utalentowana wokalistka. Śpiewa od najmłodszych lat. Porusza się w różnorodnym repertuarze, począwszy od stylowych ballad soul po energiczne rytmy dance. Świetna konferansjerka, niesamowita tancerka oraz aktorka.

Jacek

Klawiszowiec , akordeonista, wokalista w plenerze również perkusista. Osoba z wieloletnim doświadczeniem w oprawie muzycznej wesel i imprez okolicznościowych.

Człowiek o ogromnej wrażliwości muzycznej.

 

 

Granie przed ślubem
Granie przed ślubem
Wysoki poziom wykonawczy
Wysoki poziom wykonawczy
Profesjonalna konferansjerka
Profesjonalna konferansjerka
Dobra zabawa gwarantowana
Dobra zabawa gwarantowana
copyright © 2016 Paxton
projekt i realizacja rso.pl